Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Opsiyon

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Güvenlik Kabinlerini İstediğiniz Modele Göre Uyarlayın

Güvenlik Kabinlerini İstediğiniz Modele Göre Uyarlayın

haber haber -
23 0

Güvenlik Kabinlerini İstediğiniz Modele Göre Uyarlayın

Karmod üreticisi, yapı ihtiyaçlarının karşılanması ve istenilen her tasarımın yapılabilmesi adına birçok farklı yöntem geliştirdi. Kullanılan malzemelerden, üretim sürecine kadar detaylı ve programlı olarak üretilen bu kabinler tamamen sizlere özgü olarak hazırlanıyor. Karmod farkı ile ihtiyacınız olan yapıları hem kısa sürede hem de istediğiniz modeli kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Panel kabin, güvenlik kulübesi olarak sıklıkla kullanılan bir yapı modeli olmasından dolayı görünümünün estetik ve modern olması önem arz eder. Özellikle yeni kurulacak olan sitelerde klasikleşen panel kabinler yerine mimari yapıya daha uygun olan panel kabin tercih ediliyor. İster renkli, isterseniz de alanın atmosferine göre uyarlayabileceğiniz panel kabin seçeneklerini fark yaratan modellerden inşa ettirebilirsiniz.

Panel kabin, 2 metrekareden 7 metrekareye kadar birçok değişik ebat ve boyutlarda oluşturuluyor. Böylelikle sizler hangi alana panel kabin yaptırmak isterseniz istediğiniz alan ölçülerine göre yaptırabilirsiniz. Kapalı mekanlarda ihtiyaç duyulan prefabrik panel kabin bu alanda en iyi ve en ideal çözümü sizlere sunuyor. Karmod firmasının üretiminde kullanılan tüm malzemeler standartlara uygun nitelikte olan ürünlerdir. Kaliteden ödün verilmeden üretilen bu yapılar uzun süre bakım onarıma ihtiyaç duyulmadan kullanılabiliyor.

Kabin içerisinde yer alan duvar ve çatılar, EPS dolgulu özelliği barındırmakla birlikte 40 milimetre kalınlıkta sandviç panel kullanılarak oluşturuluyor. Yapı her türlü hava koşuluna uygun olarak üretilerek maksimum ısı yalıtımları kullanılıyor. İzolasyonun en iyi şekilde ayarlanması yaz ve kış aylarında ekstra konfor sağlıyor. Panel kabin içerisinde ki elektrik ve diğer tüm tesisat ayarlamaları panel kabin yapı anlaşmasına dahildir. Bu işlemlerin ayarlanmasında kullanılacak olan sıhhi tesisat malzemeleri de kalite standartlarına göre tercih edilerek olası riskleri ortadan kaldırılması amaçlanır. Risksiz bir yapı kurulumunda sağlamış olduğu güvence ile Karmod, binlerce ürünün tedarik edilmesinde prefabrik sektörünün en iyisidir. Sizler de panel kabin yapılarınızın güvenle oluşturulması için Karmod firmasını tercih edebilirsiniz.

Bekçi Kulübesi Fiyatları Performansının ve Kalitesinin Altında Seyrediyor

Bekçi kulübesi, günümüzün en önemli ihtiyaç yapıları arasında yerini alıyor. Her alanda kullanılan bekçi kulübesi, prefabrik sektöründe de sektörün en çok tercih edilen yapı modelidir. Bekçi kulübesi fiyatları, performans ve kalitesi ile kıyaslandığında oldukça uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz bir yapıyı sizlere sunuyor. Yüksek tutarlı bekçi kulübesi fiyatları yerine yüksek kaliteli, dayanıklı, istenildiği an kuruluma hazır prefabrik güvenlik kabini satış ofislerinde sizleri bekliyor.

Bekçi kulübesi yapımında, alanında uzman kadro sizlere destek oluyor. Üretim aşamasında yapınız ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları sorarak öğrenebilir ve yapınız ile ilgili fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Sizlere avantaj sağlayan bu süreçler hayallerinizdeki yapıya bir adım daha yaklaşmanıza fırsat tanıyor. Detaylı ve sistematik çalışmalar neticesinde kusursuz görünümlere sahip olan prefabrik bekçi kulübesi kampanyalı fiyatları ile herkese hitap ediyor.

Çevre dostu özelliğinin yanı sıra herhangi bir inşaat atığı içermemesinden ve kazı çalışması yapılmamasından dolayı aynı gün teslimat seçenekli bekçi kabini sizlere sunuluyor. Bekçi kulübesi yapımında dansitede izolasyon sağlayan yalıtımların tercih edilmesi enerji tasarrufunun maksimum düzeyde olmasını sağlıyor. Tüm iç ve dış dizaynı özenle inşa edilen bekçi kulübesinde kullanılan kapı sistemleri de PCV sistem sınıfındaki malzemelerden oluşturuluyor.

Bekçi kulübesi, özel ölçülere göre hazırlanabiliyor. Standart ölçüler dışında farklı ebatlarda da opsiyon tanınan prefabrik sisteminde tüm aşamalar sizlerin onayına istinaden hazırlanıyor. Müşteri ihtiyaçları baz alınarak üretilen bekçi kulübesi fiyatları bu özel taleplere göre belirleniyor. Kendi bütçenize uygun bekçi kulübesi yaptırabileceğiniz prefabrik sistemi %50 kar ile bir yapıya sahip olmanıza yardımcı oluyor.

Üstün Teknolojileri İle Kısa Sürede Bekçi Kulübeniz Hazır

Prefabrik sektörü ile artık günlerce bir bekçi kulübesi yaptırmak için uğraşmanıza gerek yok. Belirlemiş olduğunuz özelliklere göre bekçi kulübeniz en geç 2 iş günü içerisinde kuruluma hazır. Her alanda rahat bir kullanım ve konfor sunan, ergonomik tasarımları sayesinde kullanıcıya fayda sağlayan bekçi kulübesi, anahtar teslim projesi ile sizlere iş yükü çıkarmadan hazırlanıyor.

Sizlere hem maliyet açısından, hem zaman yönetimi açısından faydalar sunan prefabrik sektörü artık her alanda. Yapılar hakkında bilgi edinmek, ihtiyacınıza göre bir yapı oluşturmak için alanında uzman Karmod firmasını tercih edebilirsiniz.

İlgili Yazılar