Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Opsiyon

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. ROBOT FİLOSU İZMİR FASHİON WEEK ORGANİZASYONUNDA YERİNİ ALDI!

ROBOT FİLOSU İZMİR FASHİON WEEK ORGANİZASYONUNDA YERİNİ ALDI!

haber haber -
19 0

MoneyBuckss Yazılım ve Danışmanlık Ltd. Şti.

 

2019 yılı Eylül ayında faaliyetine başlamış ve finansal piyasalarda teknik tabiri ile yazılım, piyasa tabiri ile robot üretmeye başlamıştır.

 

Sahip olduğumuz eşsiz yazılım, sermaye sahipleri için 5 gün 24 saat boyunca uluslararası dijital döviz platformunda işlem yapıyor. Diğer adı ile Forex piyasasında, tamamen otomatik, insan faktörü olmadan ve paranın sermaye sahibinin kontrolünde olduğu hesabında alım satım işlemleri yapıyor. Bu işlemler yılda % 120 getiri sağlıyor.

 

2021 yılı başından itibaren reel satışını yaptığımız yazılımın, yazılımı alanlara Mevduat ve diğer yatırım kalemlerinden çok daha fazlasını kazanmalarını sağladı.

 

2022 yılına hızlı bir giriş yapan Robot Filosu, iş ve cemiyet hayatında sosyal etkileşim ve farkındalık oluşturmak adına Fashion Week ’te yerini aldı. Moda ve trendin son halinin sergilendiği haftada finans vurgusu en üst düzeyde misafirler ile paylaşıldı. Ayrıca, yazılım sahiplerinin Fashion Week ’e sponsor olan Robot Filosu ‘nu yalnız bırakmaması memnuniyet vericiydi. İlginin yoğun olması, kişisel etkileşimleri artırdı. Bu gelişmeler yaşanırken, moda sektörünün ileri gelenleriyle Robot Filosu ’nun moda sektörüne katkıları paylaşıldı.

 

Bu bağlamda, 2022 yılını geniş kitleler ve farklı sektörlere yaymak isteyen Robot filosu, etkinlik alanını genişletmek adına üst düzey ve etkin faaliyetlerde bulunmaya devam edecek.

 

Çünkü;

Robot Filosu gelecekte bir gün kazanmaktan değil, her gün kazanmaktan bahsediyor. Böylelikle gelirleri üst düzeyde tutuyor, ticaret hacmini artırıyor, rekabet gücünü, paranın zaman değerini ve satın alma gücünü koruyoruz.

İlgili Yazılar