Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Opsiyon

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. DappRadar ‘a Göre, Alien Worlds 11 Milyon Günlük İşlem ile En Çok Oynanan 1 Numaralı Blok Zinciri Oyunu Olma Unvanını Kazandı

DappRadar ‘a Göre, Alien Worlds 11 Milyon Günlük İşlem ile En Çok Oynanan 1 Numaralı Blok Zinciri Oyunu Olma Unvanını Kazandı

haber haber -
33 0

Hızla büyüyen Sanal Dünya her ay doğrulanmış 700.000 blok zinciri oyuncu sayısını aştı; merkezi olmayan uygulama oyuncu aktivitesini desteklemek için geliştirilen yeni kullanıcı arayüzünü tanıttı

LOS ANGELES /PRNewswire/ — Alien Worlds , DappRadar tarafından izlenen zincirli akıllı sözleşme aktivitelerine göre, 700.000 Aylık Aktif Kullanıcı tarafından gerçekleştirilen yaklaşık 11 milyon günlük işlemle* dünyanın en popüler blok zinciri oyunu olarak teyit edildi.

2020 sonlarında beta formunda başlatılan oyuncu topluluğu, Alien Worlds’u neredeyse 3,6 milyon kayıtlı oyuncuya ve NFT tutkunlarına dönüştürdü. İlk oyuncular, diğer blok zinciri oyunlarından farklı olarak kripto para birimi ya da Metamask cüzdan kurulumu gerektirmeyenAlien Worlds’e katılmanın kolaylığından etkilendi. 

Alien Worlds‘de oyuncular, bir yandan sanal dünyada yedi gezegeni keşfederken diğer yandan oluşturdukları ve kendileri için yönettikleri para kazandıran bir oyunun cazibesine kapılırlar. Günlük etkinlikler arasında Non-Fungible Token’lar (Benzersiz Kripto Varlıklar – NFT’ler) oluşturmak, kullanıcı forumlarında diğer oyuncularla tanışmak ve seçilen bir oyun stratejisi için arazi ve araç seçmek yer alıyor.

Longling Capital Ortağı ve Hong Kong Borsası’nda kayıtlı bir oyun şirketi olan Forgame’in kurucusu Kevin Wang,”Topluluğumuzun yeni uygulamaları daha etkileyici bir şekilde oluşturma konusundaki hevesini görmek bizi heyecanlandırıyor,” dedi.

Alien Worlds’ün başarısı, gerçek hayatın önemli yönlerini dijital dünyaya taşıma amacı üzerine kurulmuştur. Bunlara şunlar dahildir: benzersiz kripto varlıklarını temsil eden blok zincire kayıtlı NFT’ler; oyuncuların sanal ev olarak seçtikleri DAO Gezegeni’ndeki toplumu yönetebilmeleri yoluyla oyuncularla etkileşim kuran ve onları motive eden rakip Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO) yapısı. 

Ethereum’daki ilk sanat NFT’leri olan Curiocards’ta yer alan Max Infeld, “Bu oyun, Alien Worlds içinde mülk, ekosistem ve ekonomik bir yapı sağlayarak 1 numaraya ulaştı,” dedi.”Alien Worlds topluluğu, bir blok zinciri oyuncusu nesline madencilik, kavga, oyun oynama ve yönetime katılmada dünyaya bağlı herhangi bir toplulukta görülenle aynı derecede yoğun işbirliği ve rekabet gösterme konusunda başarılı bir şekilde ilham verdi. Alien Worlds’ün ‘sosyal sanal dünya’nın 12 aydan daha kısa bir sürede bu popülerliğe erişmesinin sebebi işte bu.”

Alien Worlds geliştiriciler topluluğu artık, bildirimler ve etkinlikler için sekmeler de dahil tek bir ekranda daha fazla işlevsellik sağlayan ve oyuncuların daha kapsamlı bir topluluk aktiviteleri yelpazesine erişmelerini kolaylaştıran mobil kullanıma uygun kullanıcı arayüzü tasarımını tamamlamak üzere. 

Kevin Wang,”Alien Worlds, oyuncuların birçok farklı şekilde keşfedip keyif alabilecekleri bir sosyal ve ekonomik yapı oluşturarak NFT’ler ve blok zinciri teknolojisini en iyi şekilde gerçekleştirme vizyonuyla hayata geçirildi,” şeklinde açıklıyor.

* İşlem sayısı:Alien Worlds‘ün akıllı sözleşmeleriyle günlük cüzdan sayısına göre ölçülmüştür. DappRadar

Aylık Aktif Kullanıcı sayısı:Alien Worlds‘ün akıllı sözleşmeleriyle aylık bazda etkileşen özgün cüzdan adresi sayısı. DappRadar

^ Toplam Kayıtlı Oyuncu Sayısı: WAX blok zincirinde herkese açıktır.

Longling Capital Hakkında 

Longling Capital, Sektör lideri Wensheng Cai tarafından kurulmuş olan bir girişimci yatırım şirketidir. Longling, son yıllarda Public Chain, DeFi ve NFT’de düzinelerce başarılı proje dahil olmak üzere, blok zinciri teknolojilerine stratejik olarak katılmaktadır.

Alien Worlds Hakkında 

Alien Worlds, benzersiz dijital öğelerle (NFT’ler) oynayabileceğiniz, gezegenlere Trilium token’ları yatırabileceğiniz, seçimlerde oy kullanabileceğiniz ve gezegen konseyi için aday olabileceğiniz bir NFT Sanal Dünyasıdır. Alien Worlds , yaklaşık 3,6 milyon oyuncusu ve aylık 700.000’i aşkın aktif kullanıcısıyla hızla DappRadar sıralama listelerinde yukarıya tırmandı ve Sanal Gezegen’de yaratmak, paylaşmak ve gelişmek için hayal güçlerini yeni yüksekliklere çıkarma konusunda kişilere ilham oldu.

İlgili Yazılar