Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Opsiyon

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. En Doğru Seçimin Adresi, İnci Davetiye İle Karşınızda!

En Doğru Seçimin Adresi, İnci Davetiye İle Karşınızda!

haber haber -
22 0

Küçük bir işletmek olarak attıkları adımın yanında Hızır Aydın tarafından 1978 yılı içerisinde kurulan firma, marka ismine 1984 yılı içerisinde kavuşmuştur. O zamana dek geçen süre içerisinde de sadece kartpostal üretimi ile başlayan deneyimini genişletmeye devam etmiş ve başlarda imsakiye, zarf, mektup zarfı, müzikli kart, tebrik posterleri şeklinde başlatmış ve sonucunda da davetiyeler kısmına giriş yapmıştır.

Düğün davetiyesi seçenekleriniz için sizlere en iyi hizmeti sunması ile bilinen İnci Davetiye ayrıca kurulumundan bu yana da hep teknolojik gelişimleri ve ilerlemeleri takip etmesinin yanı sıra toplumun taleplerini de önemsemiştir. Bu sebeple de aslında şu anda kendi bünyesinde bulunan davetiyelerin artısı olarak istediğiniz davetiyeyi de kendi fikirlerinize göre oluşturabilme şansı tanımaktadır.

İnci Davetiye İle Size Özel Seçimler!

Davetiye seçimlerinizde içeriklerinden görünüşüne kadar tamamen yüksek kalite bünyesinde devamlılık sağlayan marka ayrıca, sektör içerisinde, uygun, ucuz fiyat seçenekleri ile de tanınmaktadır. Sizlere gerekli olduğu takdirde tavsiye edilebilecek en iyi adres olmasının yanında, müşteri memnuniyeti konusunda da üstünlüğe sahiptir.

Aradığınız her çeşidi bulabilme imkanınız vardır. Yani tarzınız, beğenileriniz nasıl olursa olsun, fazla bütçe ve zaman harcamadan isteklerinize ulaşabilirsiniz. Bunun yanında özellikle size özel davetiyeler de üretmesiyle sektöründe yüksek bir başarı gösteren marka, ödeme, kargo ve taksit seçenekleri içerisinde de sizin konforunuzu düşünmektedir.

İlgili Yazılar